Gsm ve Arama Geçiş Kontrol Sistemi Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi

Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi

Türkiye e-ticaret altyapısına özel hazırlanan yönetim arabirimli mağazanızı AYNI GÜN AÇIN, hemen SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN. Lisansladığınız versiyon boyunca tüm güncel sürümleri ÜCRETSİZ alın.

Sunucu Bağımsız
Kendi sunucunuzda kullanın
E-Ticaret yazılımını dilerseniz kendi sunucunuzda dilerseniz tamamı Cisco Firewall ile korunan E-Ticaret sunucularında kullanabilirsiniz. Kendi sunucunuzda kullancağınız yazılım sınırsız süre lisanslıdır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir.

Hazır Şablonlar
Birbirinden Farklı Hazır Tasarımlar
E-Ticaret yazılımında sayısı devamlı artan farklı şablonlardan (office, web20, green,hean, clean, fancy, tp-blue, m-group, s-yellow) istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni eklenen bir şablon olduğunda, sisteminizde kullanmanız sadece bir kaç saniyenizi alacaktır.
Kolay Tasarım
Tüm site tasarımını değiştirin
E-Ticaret ‘nin diğerlerinden ayıran en büyük özelliği tüm sitenin ve e-postaların HTML şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile paneliniz üzerinden tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.
Ödeme Seçenekleri
Farklı ödeme seçenekleri
E-Ticaret yazılımda müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülüstandart olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.
Hemen Test Edin
E-Ticaret v2.9 Örnekleri
E-Ticaret v2.9 örnek son kullanıcı ekranlarına(office, web20, green, hean, clean,fancy, tp-blue, m-group, s-yellow, p-brown) bağlantılarını tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şifre gerektirmeyen Yönetici ekranınıgörüntülemek içinse buraya tıklayın.
XML Entegrasyon
52 Firmanın hazır XML Entegrasyonu
E-Ticaret ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi

Yorum

Yorum Yaz