Müşteri Takip Programı (Netlook CRM)

Müşteri Takip Programı (Netlook CRM)

Günümüz ağır rekabet ortamında müşteri potansiyelinizi etkin ve verimli bir şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Yeteri kadar firma yada kişiye ulaşıp ulaşmadığınızı bilmiyorsunuz. Personelinizi ne kadar etkin kullandığınızı bilmek onları daha verimli olabilecek şekilde yönlendirmek istiyorsunuz. Firmanızda neler olduğunu insanlardan, evrak yığınlarından ve uzun araştırmalardan sonra öğrenmek istemiyor; bunu sizin için kolaylaştıracak bir yapı arıyorsanız.

Müşteri sayınız her geçen gün artarken, onlarla ilişkilerinizi yürütmekde, gerekli hizmetleri sunmakda zorlandığınızı hissediyorsanız. Müşterilerinizin istediği teklifleri hazırlamanız saatler alıyorsa. Personeliniz arasında görev paylaşımını ve görev takiplerini daha etkin biçimde yapmak istiyorsanız. Teknik servislerinizin kontrolü artık içinden çıkılmaz bir hal almışsa. Yürüttüğünüz projelerinin maliyet analizlerini ve proje adımlarını kontrol edemiyorsanız.
Artık Netlook CRM ile tanışma zamanınız gelmiştir.

Netlook ile potansiyellerinizi kolayca takip edebilir. Onları birer müşteri haline getirebilir. Personelinizin zamanını en verimli şekilde programlayabilir. Firmanız işleyiş süreç ve adımlarını otomatik olarak anında izleyebilirsiniz.
Bir firma ile olan tüm geçmiş ilişkilerinizi sadece bir tık! İle görebilir. İstenen teklifleri dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini, müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz…

Netlook müşteri odaklı yeniden yapılanma sürecinizde ekonomik, verimli ve hızlı bir çözüm olarak, ağır rekabet ortamında daha da güçlenmenizi sağlayacaktır.

CRM Mimarisinin şirket çalışanlarınıza ve işletme modelinize uyarlanabilmesi için deneyimli eğitmenlerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Bilgisayar sektörünün deneyimli kuruluşlarından İCA Teknoloji müşterilerinin ihtiyacı olan çözüm ve hizmetleri sağlamaktadır. Yine bu amaçla üretilmiş ve artık kendisini kanıtlamış birçok firmada yeni müşteri bulma ve müşteri potansiyelini etkin biçimde değerlendirme açısından anahtar bir rol oynar hale gelen Netlook programı, son sürümü olan Netlook 2006 versiyonu ile güçüne güç katmıştır.

Netlook 2006 Nitelikleri

İşlevsellik: Netlook 2006 işlevlerini en iyi biçimde gerçekleştirebilecek niteliklerle, gereksiz ayrıntılardan ve uzun işlemlerden arındırılmış biçimde çalışmanızı sağlar

Etkin Kullanıcı Arayüzü: Etkin ve Basit Kullanıcı arayüzü ile yapılmak istenen işlemin kolayca anlaşılmasını sağlar.

Entegre Yapı: Modülleri arasındaki entegre yapı sayesinde bir çok işlemde hız sağlar. Verilerin tekrar tekrar girilmesinin veya gözden kaçan adımların önüne geçer

Gelişim: Güncel gelişmelere ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda daima en iyiyi sağlamak için İCA Teknoloji sürekli çalışmakta ve programı geliştirmektedir.

Altyapı: Yılların tecrübesine dayanan altyapısı sayesinde birçok veritabanı ile sorunsuz ve hızlı biçimde çalışabilmektedir.

Genişletilebilirlik: Firmaların özel işleyiş yapılarına göre özel çözümler sunabilecek bir mimari

0 Yorum

Yorum Yaz