Android ve Iphone Yazılım Çözümleri

Android ve Iphone Yazılım Çözümleri

İca Teknoloji, mobil ortamda ihtiyaç duyulan web tabanlı uygulamaları, internet kullanıcılarının yeni nesil iletişim araçlarında ihtiyaç duyabilecekleri yazılım ve elektronik çözümler ile harmanlayarak mobil uygulamalar geliştirebilmektedir.

İnternet kullanımının son yıllarda gösterdiği ilerleme sonrasında ortaya çıkan yeni iletişim ortamları bilgi paylaşımını üst düzeye çıkarmıştır. Paylaşımın artması internete olan ihtiyacı artırmıştır. Mobil ortamların hayatımızın bir parçası olduğu günümüzde bu alanda sunulacak hizmetler de söz konusu artışla paralellik göstermektedir.
 
İca Teknoloji, sunduğu bu hizmet ile mobil internet dünyasındaki avantajları ve yenilikleri yakalama imkanı sunarken, bir taraftan da kurumsal yönetim işleri, organizasyon ve görev takibi, ürün odaklı çözümler başta olmak üzere pek çok alanda şirketlere kolaylık sağlamaktadır.

Firmamız, günden güne önem kazanmaya başlayan mobil dünyadaki kurumsal kimliğinize ve taleplerinize uygun çözümleri; profesyonel bir anlayışla, size özel çözümlerle hazırlar.


Mobil uygulama geliştirebileceğimiz platformalar

-  Windows Phone 7 ve üzeri işletim sistemi kullanan mobil cihazlar 
- Android İşletim sistemi kullanan tablet bilgisayar ve akıllı telefonlar.
- Mac İşletim sistemi kullanan ios bilgisayar ve akıllı telefonlar  

 Mobil Yazılım Çözümleri hakkında iletişim için irtibat bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz